Vyrábíme a dodáváme
sruby a roubenky

Konzultace a poradenství kolem srubů a roubenek, byla vytvořena na přání našich spokojených zákazníků,  investorů a majitelů srubových a roubených domů.

Nejste rozhodnutí zda si postavit krásný přírodní srubový dům z kulatiny a nebo staročeskou roubenou dřevostavbu z masivních hranolů?  Jaký je v nich rozdíl?

Nevíte kde začít? Kam se obrátit ohledně projektové dokumentace pro srub či roubenku? Co obnáší stavební povolení pro srubové a roubenné domy?

Již máte projektovou dokumentaci ale není v ní všechno dorešené? Dilatace, klesání staveb, nátěry, schodiště?

Další a další otázky kolem srubových a roubených domů Vám poradíme bez ohledu zda jste náš zákazník nebo ne. Moc rádí Vám předáme naše dlouholeté zkušenosti. Máme přes 150 realizovaných srubových a roubených dřevostveb.

Poradíme Vám jak dobře načasovat a postupovat s hamonogramem prací od projektové dokumentace až po kolaudaci. Dobrá a organizovaná příprava je polovina starostí s realizací.

Konzultace se může realizovat ve více podobách. Osobně u nás ve výrobě v Blažovich u Brna. U Vás doma nebo na plánovaném pozemku. Po telefonu a nebo videohovoru.

Ceník:

Konzultace 350,- / 30min (je nutno se předem objednat přes email: info@kanadske-sruby.cz )

TOPlist